PK Festool

V košíku zatím nemáte
žádné zboží.

produktyProdukty

PK RealizacePK Realizace

E-ShopE-Shop

[igm/katalog-igm_2018-2019_cz-1.png]    
IGM KATALOG 2018/19    
[bannery/newsletter-festool.png]    

design/2010/anketa.png

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
Nevím, znám Vás u dlouho
 
 
 
 
20% (113 hlasujících)
Na výstavě nebo veletrhu
 
 
 
 
10% (60 hlasujících)
Na internetu
 
 
 
 
35% (200 hlasujících)
Na doporučení
 
 
 
 
23% (129 hlasujících)
U konkurence
 
 
 
 
10% (56 hlasujících)
 

Dovážený sortiment, velkoobchodní prodej

 • SHERPA Connector - od začátku roku 2013 jsme dovozci do ČR spojovacího systému od rakouského výrobce. Jedná se o unikátní spojovací systém použitelný ve všech odvětvích stavebnictví. Tento systém tvoří vždy dvě hliníkové destičky, které vytvářejí pevný a zatížitelný spoj dle stejného principu jako klasický spoj „na rybinu“. Tento geniální a zároveň jednoduchý systém umožňuje spolehlivý přenos zatížení proti směru a příčně vůči směru vzájemného zasunutí spojovacích prvků. Systém bez problémů zachytí tahové i tlakové síly a zvládá i zatížení točivými momenty. V neposlední řadě je tento systém za použití dalších doplňků certifikovaný na odolnost proti hoření.

  Detailnější informace o systému SHERPA najdete na www.sherpa-connector.cz. Zde můžete i tyto produkty přímo zakoupit.
   
 • TANOS Systainer - od roku 2009 jsme dovozcem přepravního stohovatelného systému systainer německého výrobce TANOS pro ČR. Od roku 2012 jsem dovozcem i na Slovensko. Jedná se o přesné, pevné, plastové (ABS) kufry, které jsou známy po celém světě díky uložení strojů a nářadí renomovaných společností jako jsou FESTOOL, PROTOOL, METABO, NAREX, apod … Své využití si tyto boxy našli v medicínském prostředí pro uložení a přepravu. Společnost TANOS se zabývá také systémem mobilních vestaveb a zástaveb do aut a výrobou protiskluzových rohoží.
   
 • REICH (býv. REICH by Holz-her) - pro tento rok (2013) je změna v dodávání strojů a spojovacího materiálu od společnosti K.M.REICH (bývalý Holz-her – německý výrobce vzduchové upevňovací techniky). Tuto společnost převzala v dubnu 2013 společnost BeA Group, která působí ve stejném oboru. Tímto krokem a změnou cenové politiky se výrobky REICH dostanou blíže k zákazníkovi. Společnost PK REALIZACE s.r.o., která byla dlouhá léta výhradním dovozcem tohoto sortimentu do ČR , bude i nadále na českém trhu působit jako autorizovaný prodejce strojů a spojovacího materiálu značky REICH , a to hlavně koncovým uživatelům. Produkty REICH můžete zakoupit na www.pk-naradi.cz. Žhavou novinkou v sortimentu K.M.REICH je bezesporu hřebíkovačka s plynovým pohonem.
   
 • DALŠÍ ZNAČKY - veškerý sortiment i „dovozový“ jsme se rozhodli vzhledem k nezájmu a negativnímu přístupu regionálních prodejců dodávat přímo koncovému uživateli. Tímto můžeme poskytnout odborný, profesionální a kontrolovatelný přístup.
   
 • PŘEDVÁDĚNÍ VÝROBKŮ - disponujeme předváděcím automobilem (dodávkou) s předváděcími stroji a nářadím. Dle potřeby a možností je možné předvést stroj přímo u zákazníka.
 

zpět