Tanos

 

O značce Tanos

PK REALIZACE s.r.o. – obchodní zastoupení TANOS GmbH pro ČR

Navštivte náš e-shop s produkty Tanos Systainer - www.pk-systainer.cz

Od roku 2009 jsme dovozci těchto přepravních kufrů Tanos Systainer® do ČR.

Systainer® použití
Možnost použití systainerů má spoustu variant a není limitována. Dle Vašich požadavků jsme schopni navrhnout a dodat různé provedení systainerů®.
Systainery ® dodáváme ve dvou základních barevných provedeních a to: světle šedé s modrými klipy a antrcitové. Dále dodáváme i jiné barevné provedení v RAL barvách – uvedeno v katalogu.

Systainer® návrh pro výrobek.
Při navrhování systainerů® pro určitý výrobek je tu možnost návrhu a výroby plastové, či molitanové vložky. Je tu i možnost barevného potisku systaineru® nebo výtlaku Vaším logem. U těchto návrhů je cena počítána individuálně dle počtu kusů.

Systainer® typizovaný.
Při menších odběrech , například pro prezentace a uložení výrobků, je možnost využít perforovanou molitanovou vložku, kterou si upravíte dle potřeby uložení.
Pro své účely můžete využít i již naše typizované systainery® dle katalogu.

  • Prázdné systainery
  • Setové systainery - již vybaveny plastovou vložkou pro konkrétní využití
  • Příslušenství systainerů
  • Dopravní vozíky pod systainery
  • Kovové uzamykatelné porty (zásuvkové stoly)

Systainer® zástavba do vozidel.
Další velice praktickým užitím výrobků společnosti TANOS GmbH je zástavba do vozidla. Tyto zástavby můžete použít jak do vozidel, tak i na pracoviště, nebo přechodnou dílnu. Systém dovoluje rychlé složené a rozložení této zástavby.

Systainer® protiskluzové rohože.
Do těchto zástaveb lze i využít dalších produktů a to protiskluzových rohoží.

O společnosti TaNOS Systainer®
Společnost TANOS GmbH je členem skupiny TTS Tooltechnics systém AG & Co. KG a je výrobcem stohovatelného systému s registrovanou značkou SYSTAINER®. Tento inteligentní a efektivní systém nalézá mnohé uplatnění, a to při uložení výrobků, přepravě, ale i v dalších oborech. ABS je materiál, který je použit na výrobu tohoto systému a tím zaručuje maximální pevnost. V současné době v ČR je tento systém znám jako obal pro nářadí a stroje renomovaných značek jako je PROTOOL, nebo FESTOOL. Novinka konce roku 2010 je systainer T-lock, který má zjednodušené stohování.

Systainer

Pozor však na kompatibilitu se starším typem. T-loc je možno umístit až na vrch starších modelů. Dalším sortimentem společnosti TANOS jsou certifikované protiskluzové rohože různých tvarů a rozměrů. Celkový katalog ke stažení zde. U nás můžete i přímo nakoupit v našem E-shopu. V sekci se dozvíte podrobnosti a dalších možnostech.